درباره ما

رزومه مدیر گروه "مهندس علیرضا کیوان" :

مسکن به عنوان سرپناه انسان ها همواره جزو نیازهای اولیه جامعه بشری بوده است که پس از غذا و پوشاک سومین نیاز اصلی انسان ها را تشکیل می دهد و در جامعه امروز ما نیز به عنوان یک کالای سرمایه ای نقش بسزایی در ایجاد امنیت اقتصادی برای شهروندان ایفا می نماید .

از طرف دیگر ساخت مسکن با حجم بالای گردش مالی و ایجاد اشتغال پایدار و ایجاد ثبات و امنیت اجتماعی و اقتصادی همواره جزو اولویت های تصمیم گیری کلان شهری می باشد .

مهندس "علیرضا کیوان" با سابقه کار از سال 1379 در زمینه ساخت، طراحی، نظارت پروژه های ساختمانی در ایران و خارج از ایران ، عضو سازمان نظام مهندسی استان تهران ، عضو انجمن بتن ایران و دارای مدارک بین المللی Builder Licence و Home Improment از کشور آمریکا ایالت مریلند با بهره گیری از آخرین متدهای معماری و تکنولوژی روز دنیا و با در اختیار داشتن تیم های طراحی ، مهندسی و کارشناسان اجرایی مجرب آماده انجام پروژه های طراحی ، بازسازی ، نوسازی ، اجرای فضای سبز، ویلاهای مسکونی ، پروژه های مشارکتی ، دکوراسیون داخلی و ... در سراسر کشور و در کوتاه ترین زمان ممکن و با شیوه های نوین طراحی برای شما کارفرمایان محترم می باشد . هدف ما امنیت و آرامش شما است .

 

"اعتماد هم ساختنی است."

                                              علیرضا کیوان

محتوای بیشتر در این بخش: « زمینه فعالیت